Velké spotřebiče / Digestoře
Kluge KOS6050WHG
EAN13: 59075419414704509 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 17 Kč
DPH celkem: 782,55 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Barevné provedení | Bílé sklo a bílý korpus |
| Počet stupňů nastavení výkonu | 3 |
| Ovládání | Tlačítka |
| Dálkové ovládání | Ne |
| Displej | Ne |
| Typ osvětlení | LED (2 x žárovka GU10) |
| Dekorativní osvětlení | Ne |
| Tichý invertorový motor | Ne |
| Minimální výkon odtahu ve standardním režimu | 155 m3/h |
| Maximální výkon odtahu ve standardním režimu | 375 m3/h |
| Minimální úroveň hlučnosti ve standardním režimu | 53 dB(A) |
| Maximální úroveň hlučnosti ve standardním režimu | 64 dB(A) |
| Počet motorů | 1 |
| Počet ventilátorů | 1 |
| Příkon motorů | 120 W |
| Počet osvětlovacích těles | 2 |
| Celkový příkon osvětlení | 6 W |
| Roční spotřeba energie | 60,3 kWh |
| Napájení | 220-240 V / 50 Hz / 10 A |
| Režim odtahu | Ano |
| Režim recirkulace | Ano |
| Výchozí režim | Odtah |
| Funkce Boost | Ne |
| Odložené vypnutí | Ne |
| Autolink | Ne |
| Hob to Hood | Ne |
| Energetická třída | C |
| Třída účinnosti proudění tekutin | E |
| Účinnost proudění tekutin | 10,8 |
| Třída účinnosti osvětlení | A |
| Účinnost osvětlení | 47 lux/W |
| Třída účinnosti filtrace tuků | E |
| Účinnost filtrace tuků | 63 % |
| Počet tukových filtrů | 1 |
| Provedení tukových filtrů | Hliníkový |
| Tukový filtr omývatelný v myčce nádobí | Ano |
| Označení uhlíkového filtru | FR-8705 (náhrada za FWND185) |
| Počet uhlíkových filtrů | 2 |
| Uhlíkové filtry v balení | Ne |
| Zpětná klapka v balení | Ne |
| Deflektor v balení | Ne |
| Minimální výška | 94,5 cm |
| Maximální výška | 113,5 cm |
| Minimální výška komínu | 59,5 cm |
| Maximální výška komínu | 78,5 cm |
| Min. vzdálenost mezi odsavačem a elektrickou varnou deskou | 45 cm |
| Min. vzdálenost mezi odsavačem a plynovou varnou deskou | 65 cm |
| Průměr vývodu z motoru | 15 cm |
| Výška | 94,5 cm |
| Hloubka | 37,5 cm |
| Hmotnost | 11,68 kg |
| Šířka v balení | 70 cm |
| Výška v balení | 47,5 cm |
| Hloubka v balení | 50 cm |
| Hmotnost v balení | 15 kg |
| Délka napájecího kabelu | 1,8 cm |
| Zpětná klapka v balení | Ano |
| Redukce výstupního potrubí | Ano |
| Šířka | 60 cm |