Velké spotřebiče / Myčky
AMICA MV 647 AW
EAN13: 590600691372410 169 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 73 Kč
DPH celkem: 1 764,87 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Vestavný | ne |
| Energetická třída | D |
| Výška | 84,5 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Třída účinnosti mytí | - |
| Automatická detekce mycího prostředku | ne |
| Počet programů | 7 |
| Hlučnost | 44 dB |
| Časovač odloženého startu | ano |
| Funkce Aquastop | ne |
| Funkce AquaSensor | ano |
| Ochrana skla | ne |
| Senzor naplnění | ne |
| SMART | ne |
| Třída účinnosti sušení | - |
| Automatické otevírání dveří | ano |
| Dávkovací asistent | ne |
| Počet sad | 14 jídelních sad |
| Samočisticí filtr | ne |
| Dětský zámek | ano |
| Indikátor leštidla | ano |
| Indikátor soli | ano |
| Zbývající čas indikace | ano |
| Ochrana proti přetečení | ne |
| Možnost podstavby (bez vršku) | - |
| Spotřeba energie na 100 cyklů | 0,85 kWh |
| Spotřeba vody na jeden cyklus | 10 l |
| Nastavitelná výška horního koše | ano |
| Přítok vody | studená |
| Vestavěný displej | ano |
| Barva kontrolního panelu | Černá |
| Barva dveří | Bílá |
Popis produktu
Volně stojící myčka nádobí; Barva Bílá; Kapacita: 14 sad nádobí; Spotřeba vody: 10 litrů; Spotřeba energie: 0,849 kWh; Hlučnost: 44 dB; Energetická třída: D; Index účinnosti čištění: 1,13; Index účinnosti sušení: 1,07; LED displej; 7 mycích programů; Auto 55-65oC /80~150min, Intenzivní 65? /205min