Malé spotřebiče / Vysávání / Robotické vysavače
Nedis Smart Robotický vys. WIFIVCL001CBK
EAN13: 54128103357638779 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 16 Kč
DPH celkem: 1 523,63 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | ano |
| Podporované typy povrchu | tvrdé podlahy, koberce, dlažba, parkety |
| Hlučnost | 64,7 dB |
| Dálkové ovládání | ano |
| Doba vysávání | 120 min |
| Objem prachové nádoby | 0,6 l |
| Sací výkon | 2000 Pa |
| Typ filtru | HEPA |
| Mokré stírání | ano |
| Výška | 7 cm |
| Barva | černá |
| Zpracováno | Schváleno |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Rozměry | 330 × 330 × 96 mm |
| Hmotnost (g) | 2700 |
| Výkon (W) | 30 |
| Dropshipment - Alza | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Provoz na baterii/akumulátor | ano |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Výdrž baterie (h) | 2 |
| Výrobce | NEDIS |
| Kapacita baterie (mAh) | 3000 |
| Objem (l) | 0,6 |
| Typ vysavače | bezsáčkový |
Popis produktu
Nedis SmartLife Robotický vysavač 3v1: zametá, vysává a vytírá, laserová navigace v kombinaci s gyroskopem. HEPA filtry. Kapacita Sběrné Nádrže: 0.6 l,Automatické nabíjení, Maximální provozní doba: 120 min.