Malé spotřebiče / Žehlení / Žehličky
DOMO DO7052S
EAN13: 5411397017017799 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 138,67 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Model | Napařovací žehlička |
| Materiál žehlicí plochy | keramika |
| Parní ráz | 120 g/min |
| Variabilní nastavení páry | ne |
| Automatické vypnutí | ano |
| Samočisticí | ano |
| Barva | bílá |
| Funkce parního rázu | ano |
| Stálý výstup páry | 40 g/min |
| Objem zásobníku vody | 0,3 l |
| Bezkabelový | ne |
| Systém zamezující odkapávání | ano |
| Systém proti usazování | ano |
| Vertikální napařování | ne |
| Navrženo pro cestování | ne |
| Odvápňovací systém | ne |
| Kropení | ano |
| Kontrolka | ano |
| Příkon | 2200 W |
Popis produktu
napařovací, s parním rázem 120 g/min a variabilní párou 0-40 g/min, hladká keramická žehlící plocha - 101 otvorů, Parní ráz 120g, objemný zásobník na vodu: 300 ml, Automatické vypnutí, Možno žehlit s párou nebo nasucho, Prodloužený přívodní kabel: 1,95 m, fialová