Počítače a kancelář / Monitory a příslušenství / Monitory
DELL P1917SE Professional/ 19" LED/ 5:4/ 1280x1024/ 6ms/ 1000:1/ HDMI / DP/ VGA/ 4x USB/ černý/ 3YNBD on-site
EAN13: 53971842003845319 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 48 Kč
DPH celkem: 923,13 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Domácnost | ano |
| Kontrast dynamický | 4000000 : 1 |
| Televize | ne |
| VESA uchycení | ano |
| Pivot | ano |
| Podpora 3D | ne |
| Webkamera přední | ne |
| Volba záruky | ne |
| EPREL ID | 344219 |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| ID informační list výrobku | 344219 |
| Podpora PIP | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Spotřeba (W) | 14 |
| Filmy | ne |
| Dropshipment - Alza | ano |
| USB 2.0 (počet) | 2 |
| Otočný podstavec | ano |
| Výškově stavitelný | ano |
| Energetická třída | D |
| Jas (cd/m2) | 250 |
| Úhlopříčka | 19 " |
| Integrovaný tuner | ne |
| Rozlišení | 1280 × 1024 |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Grafika | ne |
| Vestavěné reproduktory | ne |
| USB Hub | ano |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Zpracováno | Schváleno |
| Velikost bodu (mm) | 0,293 |
| Doba odezvy (ms) | 6 |
| Kancelář | ano |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,3 |
| Dotykový displej | ne |
| Pozorovací úhly (H/V (°)) | 178/178 |
| Barva | černá - šedá |
| Hmotnost | 4,7 kg |
| Typ panelu | IPS |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Rozměry | 405,6 × 369,3 × 180 mm |
| VGA (počet) | 1 |
| Výrobce | DELL |
| VESA rozměr | 100 × 100 |
| Počet HDMI | 1 |
| Počet USB 3.0 | 2 |
| Počet DisplayPortů | 1 |
| Povrch displeje | matný |
| Poměr stran | 5 : 4 |
| Kontrast dynamický | 4 000 000 : 1 |
| Barva | černá |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Viditelná velikost (svisle) | 30 cm |
| Viditelná velikost (úhlopříčně) | 48 cm |
| Barevný gamut | 84% |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | ne |
| AMD FreeSync | ne |
| Integrovaný fotoaparát | ne |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Rozsah svislého snímání | 56 - 76 Hz |
| Certifikace | RoHS |
| Splňuje průmyslové standardy | TCO |
| Zabudovaný USB hub | ano |
| Verze USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Typ USB upstream portu | USB Typ B |
| Počet USB upstream portů | 1 |
| Počet USB downstream portů typu A | 2 |
| Počet VGA portů | 1 |
| DVI port | ne |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| Úhlopříčka displeje | 48,3 cm (19") |
| Slot pro zámek | ano |
| Nastavení výšky | ano |
| 13 cm | |
| Výkyvný/otočný | ano |
| Středový čep | ano |
| Rozsah otáčení | -45 - 45° |
| Sklopný | ano |
| Úhel náklonu | -5 - 21° |
| Instalovaný tenký klient | ne |
| Spotřeba elektrické energie | 14 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,3 W |
| Maximální spotřeba energie | 38 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Spotřeba energie (úsporně) | 13 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Vstupní proud | 1.5 A |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 20 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90% |
| Neprovozní nadmořská výška | 0 - 12192 m |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 5000 m |
| Osvědčení o udržitelnosti | Energy Star |
| Šířka (s podstavcem) | 405,6 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 180 mm |
| Výška (s podstavcem) | 499,3 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 5,13 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 40,6 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 5,03 cm |
| Výška (bez stojánku) | 33,4 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 2,6 kg |
| Stojan v ceně | ano |
| Dodávané kabely | AC |
| DisplayPort | |
| VGA | |
| USB | |
| Stručný návod | ano |
| Šířka balení | 389,9 mm |
| Hloubka balení | 452,1 mm |
| Výška balení | 167,9 mm |
| Hmotnost včetně balení | 6,61 kg |
| Displej | LED |
| Bezpečnostní spínač | ano |
| Integrovaný TV tuner | ne |
| Rozsah vodorovného snímání | 30 - 81 kHz |
| Rozteč pixelů | 0,293 x 0,293 mm |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 37,5 cm |
| Hustota pixelů | 86 ppi |
| Jas displeje | 250 cd/m² |
| SmartResponse | 6 ms |
| 3D kompatibilita | ne |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Dynamický kontrast | 4000000:1 |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Poměr stran | 5:4 |
| Podporované grafické rozlišení | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Povrch displeje | Matný |
| Technologie displeje | LED |
| Typ HD rozlišení | SXGA |
| Odezva | 8 ms |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Nativní poměr stran | 5:4 |
| Rozlišení displeje | 1280 x 1024 px |
| Zakřivený | ne |
Popis produktu
19" LCD Dell P1917S Professional IPS /HDMI/DP/VGA/3RNBD/Černý 5:4 (4:3)