Počítače a kancelář / PC periferie / Klávesnice
Logitech K400 Plus Czech layout - Black
EAN13: 50992060594811109 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 192,47 Kč
1 kus k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,53 kg |
| Hmotnost | 0,39 kg |
| Barva | černá |
| Numerická klávesnice | ne |
| Android 8.0 | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 |
| Numerické klávesy | ne |
| Životnost kláves | 5 mil. znaků |
| Klávesové zkratky | ano |
| Multimediální klávesy | ano |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Účel | Univerzální |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Tiché klávesy | ano |
| Hlučnost | 55 dB |
| Bezpečnostní spínač | ano |
| Podsvícení | ne |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Podložka pod zápěstí | ne |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Typ zdroje | Baterie |
| Počet baterií (klávesnice) | 2 |
| Typ baterie | Alkalický |
| Kapacita baterie | 2000 mAh |
| Životnost baterie | 18 měsíc/ů |
| Typ baterie | AA |
| Počet baterií | 2 |
| Set s myší | ne |
| Typ baterií myši | AA |
| Životnost baterie myši | 18 měsíc/ů |
| Hmotnost klávesnice | 390 g |
| Windows 11 | |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Podporované mobilní operační systémy | Android 7.0 |
| Android 7.1 | |
| Android 7.1.2 | |
| Polohovací | Touchpad |
| Android 9.0 | |
| Android 10.0 | |
| Android 10 | |
| Formát klávesnice | Mini |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 354,3 x 23,5 x 139,9 mm |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Výška touchpadu | 7,6 cm |
| Přijímač | ano |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Baterie | ano |
| Návod k obsluze | ano |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Šířka balení | 31 mm |
| Hloubka balení | 370 mm |
| Výška balení | 153 mm |
| Hmotnost včetně balení | 530 g |
| Kód harmonizovaného systému | 84716060 |
| Šířka balení | 171 mm |
| Délka vnějšího kartonu | 379 mm |
| Výška balení | 321 mm |
| Váha hlavního obalu | 5,76 kg |
| Typ kláves | nízkoprofilové |
| Podsvícení klávesnice | ne |
| Backspace | úzký |
| Levý Shift | úzký |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Mechanické klávesy | ne |
| Barva podsvícení | bez podsvícení |
| Šířka touchpadu | 4,7 cm |
| Rozhraní | USB |
| Zpracováno | Schváleno |
| Hmotnost (g) | 380 |
| Drátové připojení | ne |
| USB Hub | ne |
| Typ bezdrátového připojení | 2,4 GHz |
| Enter | dvouřádkový úzký |
| Jazyk klávesnice | Česky |
| Rozvržení klávesnice | QWERTZ |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátový |
| Univerzální | |
| Doporučené použití | Domácí |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Rozměry | 354,3 × 139,9 × 23,5 mm |
| Výrobce | LOGITECH |
| Obsahuje myš | ne |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Typ baterií klávesnice | AA |
| Podporované operační systémy Windows | ano |
| Minimální systémové požadavky | 8 |
| Počítače | |
| 10 nebo novější Android 7 nebo novější ChromeOS Připojení USB: Vyžaduje volný port USB. | |
| které podporují externí klávesnice. Windows 7 | |
| telefony a tablety | |
| Podporované mobilní operační systémy | Android |
| Šířka balení | 190 mm |
| Délka vnějšího kartonu | 247 mm |
| Výška balení | 80 mm |
| Váha hlavního obalu | 965 g |
Popis produktu
Pohodlné bezdrátové ovládání PC zábavy na televizoru z pohodlí gauče. Pohodlné, tiché klávesy a velký touchpad. Bezdrátové připojení s dosahem 10 metrů. Životnosti baterie 18 měsíců.