Malé spotřebiče / Vysávání / Robotické vysavače
iRobot Roomba Plus 505 Combo + WH
EAN13: 506104226306318 019 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 17 Kč
DPH celkem: 3 127,26 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 13,4 kg |
| Hmotnost | 4,1 kg |
| Výška | 10,6 cm |
| Doba vysávání | 180 min |
| Mokré stírání | ano |
| Typ filtru | HEPA |
| Sací výkon | 7000 Pa |
| Objem prachové nádoby | 2,5 l |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | ne |
| Dálkové ovládání | ne |
| Hlučnost | 72 dB |
| Podporované typy povrchu | na tvrdé podlahy, na koberce |
Popis produktu
robotický vysavač • vysávání + mopování • technologie SmartScrub • mopovací podložky DualClean s technologií PerfectEdge • navigace ClearView Pro LiDAR • AI PrecisionVision • senzory proti pádu ze schodů • automatické rozpoznávání překážek a povrchů • podpora hlasového ovládání • mobilní ap, automat