Péče o tělo / Zastřihovače
Remington MB3000
EAN13: 5038061105698899 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 4 Kč
DPH celkem: 156,02 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,402 kg |
| Hmotnost | 0,128 kg |
| Barva | černá |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Nabíjecí | ano |
| Omyvatelný | ano |
| Voděodolný | ne |
| Otočné | |
| Šedá | |
| Počet délkových kroků | 17 |
| Nutné baterie | ano |
| Typ baterie | AAA |
| Samoostřicí čepel | ano |
| Počet baterií | 2 |
| Použití | Vousy |
| Typ balení | Krabice |
| Cestovní obal | ano |
| Typ ovládání | knoflíky |
| Plnovous | |
| Druhy zastřihování | Strniště |
| Maximální délka vlasů | 1,8 cm |
| Minimální délka vlasů | 0,4 mm |
| Strniště | |
| Druhy zastřihování | Plnovous |
Popis produktu
Samoostřicí čepeleKomfortní zakončení čepelíOdnímatelné, omyvatelné čepeleIntuitivní kolečko pro jednoduché a přesné nastavení1 přizpůsobitelný hřebínek17 přednastavených délek (0,4–18 mm)Nastavení délky do 5 mm (po 0,5 mm)