TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
Panasonic SC-HTB100EGK
EAN13: 50252329209902379 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 26 Kč
DPH celkem: 412,88 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Hmotnost brutto | 2,25 kg |
| Wi-Fi | ne |
| Barva | černá |
| Šířka | 76 cm |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| HDMI vstup | ano |
| USB port | ano |
| Digitální optický audio výstup | ne |
| Bluetooth | ano |
| Hmotnost hlavní jednotky | 1500 G |
| RMS výkon | 45 W |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ne |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Dálkový ovladač | ano |
Popis produktu
Soundbar 45W, HDMI, optický vstup, Bluetooth, USB, možnost montáže na stěnu, dálkový ovladač