TV, Audio, Video / Audio / Hifi systémy
Panasonic SC-MAX3500
EAN13: 502523287714015 879 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 89 Kč
DPH celkem: 2 755,86 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 35 kg |
| Hmotnost brutto | 37,2 kg |
| Barva | černá |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3 |
| Hodiny | ano |
| Množství předvolených stanic | 30 |
| Celková kapacita úložiště | 4 GB |
| Bluetooth | ano |
| USB port | ano |
| Dokování Apple | ne |
| Připojení mikrofonu | 6,3 mm |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Hi-Fi | ano |
| MP3 přehrávač | ano |
| Podporovaná média | CD |
| CD-R | |
| CD-RW | |
| Přehrávané disky | CD audio |
| Model | Domácí mini audio systém |
| Přehrávání záznamu | ano |
| Ekvalizér | ano |
| Integrovaný časovač | ano |
| RDS tuner | ano |
| Časovač vypnutí | ano |
| Ovládání hlasitosti | Otočné |
| Dálkové ovládání | ano |
| Automatické vypnutí | ano |
| Napájecí zdroj | AC |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 3 W |
| Vstupní napětí | 220 - 240 V |
| Vstupní frekvence | 50 Hz |
| Dálkový ovladač | ano |
| Zbarvení | Monotónní |
| Počet mikrofonních vstupů | 2 |
| Průměr subwooferu | 25 cm |
| Podporovaná pásma | FM |
| Karaoke | ano |
| RMS výkon | 2000 W |
| Počet reproduktorů | 4 |
| Typ reproduktoru | 3-way |
| Přehrávač optických disků | ano |
Popis produktu
Minisystém 2400W, CD/MP3, 25cm Super Woofer, 2x USB, 3.5 mm jack, 2x MIC 6.3mm konektor, Bluetooth, ekvalizér, karaoke, Triple zesilovač, MAX DJ efekty, aplikace MAX Juke