TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
YAMAHA True X Bar 50A / SR-X50A LGH GREY
EAN13: 495781267357022 009 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 15 Kč
DPH celkem: 3 819,74 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 17 kg |
| Hmotnost | 13,8 kg |
| Šířka | 101,5 cm |
| Barva | černá |
| Hmotnost hlavní jednotky | 3900 g |
| Wi-Fi | ano |
| Počet přiložených produtků | 2 kusů |
| Digitální optický audio výstup | ne |
| HDMI vstup | ano |
| Bezdrátové připojení | ano |
| USB port | ne |
| RMS výkon | 280 W |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ano |
| Bluetooth | ano |
| Dálkový ovladač | ano |
Popis produktu
set soundbaru a subwooferu, výkon 280 W, True X surround, Dolby Atmos, 1x HDMI in, 1x HDMI out (eARC), optický vstup, Wi-Fi, Spotify, TIDAL, AirPlay 2, Amazon Alexa, Bluetooth 5.0, 4 zvukové režimy, Clear Voice, bass extension, dálkové ovládání, 1015x63x112 mm/187x407x409, 3,9+9,4 kg