Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
TP-LINK Archer AX23 WiFi Router
EAN13: 48970986870481399 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 242,80 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,84 kg |
| Hmotnost brutto | 0,84 kg |
| Barva | černá |
| Hloubka | 13,5 cm |
| Počet jader procesoru | 2 |
| Zabudovaný procesor | ano |
| Windows 10 Home x64 | |
| Wi-Fi 6 (802.11ax) | |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 574 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 1201 Mbit/s |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Typ rozhraní ethernetu LAN | Gigabit Ethernet |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a |
| IEEE 802.11ac | |
| IEEE 802.11b | |
| IEEE 802.11g | |
| IEEE 802.11n | |
| IEEE 802.11ax | |
| Plně duplexní režim | ano |
| Podpora kontroly toku | ano |
| Přesměrování portu | ano |
| Dynamická DNS (DDNS) | ano |
| Statické směrování | ano |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| 5G | ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 4 |
| USB port | ano |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Napájecí konektor | ano |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | ano |
| Webový průvodce nastavením | ano |
| Kontrola šířky pásma | ano |
| Tlačítko reset | ano |
| WPS tlačítko | ano |
| Šifrování/zabezpečení | 128-bit WEP |
| 64-bit WEP | |
| WPA | |
| WPA2-PSK | |
| WPA-PSK | |
| WPA2 | |
| WMM | |
| Přístup pro hosty | ano |
| Access Control List (ACL) | ano |
| Filtrování IP adres | ano |
| Filtrování URL | ano |
| Výpis událostí systému | ano |
| Podpora DMZ | ano |
| Překlad síťové adresy (NAT) | ano |
| Funkčnost NAT | UPnP |
| DMZ | |
| Port Forwarding | |
| Port Triggering | |
| DHCP klient | ano |
| DHCP server | ano |
| Universal Plug and Play (UPnP) | ano |
| Typ produktu | Stolní router |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Typ antény | Externí |
| Typ anténního konektoru | SMA |
| Ethernet WAN | ano |
| Takt procesoru | 1500 MHz |
| Výstupní napětí | 12 V |
| Certifikace | CE |
| FCC | |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) | |
| RoHS | |
| 802.11a | |
| Výstupní proud | 1 A |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Education |
| Windows 10 Education x64 | |
| Windows 10 Enterprise | |
| Windows 10 Enterprise x64 | |
| Windows 10 Home | |
| Typ zdroje | DC |
| Windows 10 IOT Core | |
| Windows 10 | |
| Windows 10 IoT Enterprise | |
| Windows 10 Pr | |
| Podporované operační systémy Linux | ano |
| Podporované operační systémy Mac | ano |
| Výška | 38,6 mm |
| Šířka | 260,2 mm |
| 802.11g | |
| Dodávané kabely | LAN (RJ-45) |
| AC adaptér | ano |
| Záruční list | ano |
| Stručný návod k instalaci | ano |
| Šířka balení | 330 mm |
| Hloubka balení | 240 mm |
| Výška balení | 73 mm |
| Hmotnost včetně balení | 890 g |
| Displej | ne |
| Napájení (V) | 12 |
| Použití v interiéru | ano |
| Rychlost portů | 1 Gb/s |
| Normy | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| AI prompt | AI_TP-Link |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| LAN | ano |
| Zabezpečení WEP | ne |
| Provedení antény | neodnímatelná |
| Zabezpečení WPA3 | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Podpora 4G/LTE | ne |
| Výrobce | TP-LINK |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Podpora PoE | ne |
| Použití v exteriéru | ne |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Gigabit LAN | ano |
| Rozměry | 260,2 × 135 × 38,6 mm |
| RJ-45 (počet) | 5 |
| AI překlad | Přeloženo |
| TPlink - doporučujeme | ano |
| Podpora 3G | ne |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Slot pro SIM | ne |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| Zpracováno | Schváleno |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 1800 Mbit/s |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Typ připojení WAN | RJ-45 |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
Popis produktu
Dvoupásmový router, rychlost až 1,8 Gb/s (1201 Mb/s v pásmu 5 GHz a 574 Mb/s v pásmu 2,4 GHz), technologie WI-FI 6, 4 antény, 1× GWAN, 4× GLAN, WPA-PSK, WPA2-PSK a WPA3, gigabit LAN, guest Zone, MU-MIMO, VPN, rodičovská kontrola a Wi-Fi Mesh