Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
TP-LINK Archer AX53 WiFi Router
EAN13: 48970986830881499 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 260,16 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,84 kg |
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Barva | černá |
| Hloubka | 13,5 cm |
| Počet jader procesoru | 2 |
| Počet antén | 4 |
| Citlivost (dBm) | -96 (11ac VHT20_MCS0); -97 (11ac VHT20_MCS0) |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) | |
| Wi-Fi 6 (802.11ax) | |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 574 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 2402 Mbit/s |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Typ rozhraní ethernetu LAN | Gigabit Ethernet |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Přesměrování portu | ano |
| Aktivace portů | ano |
| Dynamická DNS (DDNS) | ano |
| Počet sítí pro hosty (5 GHz) | 1 |
| Počet sítí pro hosty (2,4 GHz) | 1 |
| Server VPN | PPTP VPN |
| OpenVPN | |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| 3G | ne |
| 4G | ne |
| 5G | ne |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 4 |
| USB port | ne |
| QoS | ano |
| Virtuální asistent | Amazon Alexa |
| Tlačítko reset | ano |
| WPS tlačítko | ano |
| Technologie Intelligent Mesh | ano |
| Šifrování/zabezpečení | WPA |
| WPA2 | |
| WPA-Enterprise | |
| WPA2-Enterprise | |
| WPA3 | |
| Rodičovský zámek | ano |
| Prevence útoku DoS | ano |
| Filtrace | ano |
| Podpora DMZ | ano |
| Překlad síťové adresy (NAT) | ano |
| DHCP klient | ano |
| DHCP server | ano |
| Universal Plug and Play (UPnP) | ano |
| Typ produktu | Stolní router |
| 802.11g | |
| Bezpečnostní spínač | ano |
| Dodávané kabely | LAN (RJ-45) |
| AC adaptér | ano |
| Stručný návod k instalaci | ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | CE |
| RoHS | |
| Konstrukce antény | Externí |
| Ethernet WAN | ano |
| Zabudovaný procesor | ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | ano |
| Možnost aktualizace firmwaru | ano |
| 802.11a | |
| Typ zdroje | AC |
| AI překlad | Přeloženo |
| Externí napájecí adaptér | ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| Webové prohlížeče | Firefox 12.0+ |
| Chrome 20.0+ | |
| Internet Explorer 11+ | |
| Safari 4.0+ | |
| Výška | 41,6 mm |
| Šířka | 260,2 mm |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 2402 Mbit/s |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Max. výstupní výkon (dBm) | 30 |
| Displej | ne |
| Napájení (V) | 12 |
| Použití v interiéru | ano |
| Výstupní napětí | 12 V |
| Rychlost portů | 1 Gb/s |
| Normy | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Gigabit LAN | ano |
| AI prompt | AI_TP-Link |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Shoda | CE, FCC, RoHS |
| Zpracováno | Schváleno |
| Zabezpečení WEP | ne |
| Výrobce | TP-LINK |
| Přenosová rychlost (Mbps) | 2402 (5GHz), 574 (2,4GHz) |
| Provedení antény | neodnímatelná |
| Zabezpečení WPA3 | ano |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Podpora 4G/LTE | ne |
| Rozměry | 260,2 × 135 × 41,6 mm |
| Podpora PoE | ne |
| Použití v exteriéru | ne |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Provedení | samostatně stojící |
| Šifrování | WPA, WPA2, WPA3, WPA/WPA2-Enterprise |
| RJ-45 (počet) | 5 |
| Výstupní proud | 2 A |
| TPlink - doporučujeme | ano |
| Modulace | OFDMA |
| Provozní teplota max. (°C) | 40 |
| Wi-Fi | ano |
| Podpora 3G | ne |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Slot pro SIM | ne |
| LAN | ano |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Kompatibilita s 3G/4G USB modemem | ne |
| Slot na SIM kartu | ne |
| DSL WAN | ano |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
Popis produktu
Dual Band WiFi router a WiFi 6, mesh systém, dvoupásmový provoz (celková přenosová rychlost až 3 Gbps), 4 fixní antény. Podporované technologie: Beamforming, zesílení signálu, OFDMA, Airtime Fairness, OFDMA, DFS, 4 streamy, SPI Firewall, OpenVPN, PPTP VPN