Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
TP-LINK WiFi AX3000 (Deco X55 1-pack)
EAN13: 48970986829992399 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 416,36 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 1,71 kg |
| Hmotnost brutto | 2,07 kg |
| Displej | ne |
| Zabezpečení WPA | ano |
| 802.11b | |
| 802.11g | |
| 802.11n | |
| Šifrování/zabezpečení | WPA |
| WPA2 | |
| WPA3 | |
| Podpora PoE | ne |
| Zabezpečení WPA3 | ano |
| Provedení antény | interní |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Provozní teplota max. (°C) | 40 |
| Rozměry | 114 × 110 × 110 mm |
| Barva | bílá - černá |
| Použití v exteriéru | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Shoda | CE, FCC, RoHS, RCM |
| 802.11ac | |
| Max. výstupní výkon (dBm) | 30 |
| Použití v interiéru | ano |
| Gigabit LAN | ano |
| Provedení | samostatně stojící |
| 802.11ax | |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| LAN | ano |
| Modulace | 1024 QAM, OFDMA |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
| Rychlost portů | 1 Gb/s |
| Přenosová rychlost (Mbps) | 2402 (5GHz), 574 (2,4GHz) |
| SKUPINA_VARIANT | TP-Link_Deco_X55 |
| Šifrování | WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Personal |
| Normy | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Zabezpečení WEP | ne |
| Balení | 1-pack |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| RJ-45 (počet) | 3 |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 2402 Mbit/s |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Podpora microSD karet | ne |
| Wi-Fi | ano |
| Výrobce | TP-LINK |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Zpracováno | Schváleno |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Barva | bílá |
| Černá | |
| Typ antény | Vnitřní |
| Počet antén | 4 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| 802.11a | |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) | |
| Wi-Fi 6 (802.11ax) | |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 2402 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 574 Mbit/s |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 3 |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
Popis produktu
Wi-Fi mesh systém, Wi-Fi 6 (802.11ax 2,4 GHz a 5 GHz), rychlost Wi-Fi až 3 000 Mb/s, 3× 1Gb/s LAN, IPV4/6, WPA/WPA2/WPA3, rodičovská kontrola a komplexní ochrana, automatické přepojování mezi jednotkami Wi-Fi, aplikace TP-Link Deco, umělá inteligence pro spolehlivé připojení