Počítače a kancelář / Síťové prvky / Síťové karty
TP-LINK Tapo P110(1-pack) WiFi chytrá zá
EAN13: 4897098682449469 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 81,40 Kč
1 kus k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,14 kg |
| Hmotnost | 0,14 kg |
| Barva | bílá |
| Standard Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Maximální příkon | 3680 W |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Umístění / poloha | Vnitřní |
| Max. zatížení (W) | 3680 |
| Materiál | plast |
| Délka záruky (měsíce) | 26 |
| Podporované operační systémy | Android 4.4 nebo vyšší, iOS 9.0 nebo vyšší |
| AI prompt | AI_TP-Link |
| Rozměry | 72 × 51 × 40 mm |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 26 |
| AI překlad | Přeloženo |
| Maximální proud | 16 A |
| Výrobce | TP-LINK |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 35 °C |
| Výška (mm) | 72 |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz |
| Zpracováno | Schváleno |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| 802.11g | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| Wi-Fi | ano |
| Frekvence pohybové interpolace | 2,4 MHz |
| Bezdrátová technologie | Wi-Fi |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Nejlepší použití | Domácí |
| Výška | 5,1 cm |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Šířka | 4 cm |
| Hloubka | 7,2 cm |
Popis produktu
Chytrá zásuvka 230V ovládaná přes Wifi, funguje i samostatně, kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa, LED indikace, aplikace pro Android a iOS.