Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
TP-LINK Archer VX1800V VDSL/ADSL Router
EAN13: 48952525038211899 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 329,58 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 1,018 kg |
| Hmotnost | 0,8 kg |
| Barva | černá |
| Provedení antény | neodnímatelná |
| Podpora 4G/LTE | ne |
| 802.11b | |
| 802.11g | |
| Šifrování/zabezpečení | WPA2-PSK |
| WPA-PSK | |
| WPA3 | |
| Zabezpečení WPA3 | ano |
| RJ-11 (počet) | 2 |
| Napájení (V) | 12 |
| Použití v interiéru | ano |
| Podpora 5G | ne |
| Provedení | samostatně stojící |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| AI prompt | AI_TP-Link |
| Šifrování | WPA2-PSK, WPA2-PSK/WPA-PSK, WPA3-Personal, WPA3-Personal/WPA2-PSK, WPA2-Enterprise, WPA/WPA2-Enterprise |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Použití v exteriéru | ne |
| USB 2.0 (počet) | 1 |
| Shoda | CE, RoHS |
| Zabezpečení WEP | ne |
| 802.11a | |
| Max. výstupní výkon (dBm) | 20 (2,4 GHz), 23 (5 GHz) |
| Citlivost (dBm) | -96 (11a VHT20_MCS0); -97 (11g HT20_MCS0) |
| Wi-Fi | ano |
| 802.11n | |
| Zabezpečení WPA | ano |
| RJ-45 (počet) | 4 |
| Přenosová rychlost (Mbps) | 1201 (5GHz), 574 (2,4GHz) |
| Podpora PoE | ne |
| Rozměry | 260,2 × 135 × 41,6 mm |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
| Výrobce | TP-LINK |
| Podpora 3G | ne |
| Gigabit LAN | ano |
| Normy | 802.11a/b/g/n/ac/ax, 802.3, 802.3u, 802.3ab |
| AI překlad | Přeloženo |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Modulace | 1024 QAM, OFDMA |
| Podpora microSD karet | ne |
| Zpracováno | Schváleno |
| Displej | ne |
| Rychlost portů | 1 Gb/s |
| Slot pro SIM | ne |
| 802.11ac | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11ax |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 1201 Mbit/s |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| LAN | ano |
| Provozní teplota max. (°C) | 40 |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
Popis produktu
Dvoupásmový WiFi router, Typ modemu: DSL, Přenosová rychlost 2,4 GHz: 574 Mbps, Přenosová rychlost 5 GHz: 1201 Mbps, Wi-Fi standardy: 802.11n, 802.11b, 802.11g, 802.11ac, 802.11a, 802.11ax, Šifrování: WPA2-PSK, WPA3, , LAN 4 ×, Přenosová rychlost RJ-45: 10000 Mbps", USB