Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
TP-LINK Archer BE230 WiFi 7 Router
EAN13: 48952525036852499 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 433,71 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Hmotnost brutto | 0,5 kg |
| Barva | černá |
| Počet USB 3.0 | 1 |
| DHCP server | ano |
| USB port | ano |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 2882 Mbit/s |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 2882 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 688 Mbit/s |
| Modulace | 4096-QAM |
| OFDMA | |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Typ rozhraní ethernetu LAN | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000,2500 Mbit/s |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Aktivace portů | ano |
| Přesměrování portu | ano |
| Dynamická DNS (DDNS) | ano |
| Počet sítí pro hosty (5 GHz) | 1 |
| Počet sítí pro hosty (2,4 GHz) | 1 |
| Podpora Samby (úložiště) | ano |
| Zabudovaný FTP server | ano |
| Mediální server | ano |
| Podpora VPN | • OpenVPN Server • PPTP VPN Server • L2TP VPN Server • WireGuard VPN Server |
| Certifikáty shody | CE |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | ano |
| QoS | ano |
| Tlačítko reset | ano |
| WPS tlačítko | ano |
| Technologie MU-MIMO | ano |
| Počet datových toků | 4x4 |
| Šifrování/zabezpečení | WPA |
| WPA2 | |
| WPA-Enterprise | |
| WPA2-Enterprise | |
| WPA3 | |
| Firewall | ano |
| Přístup pro hosty | ano |
| Access Control List (ACL) | ano |
| Ochrana před DDoS | ano |
| Rodičovský zámek | ano |
| Filtrování IP adres | ano |
| Podpora DMZ | ano |
| Kompatibilita s 3G/4G USB modemem | ne |
| Universal Plug and Play (UPnP) | ano |
| Typ produktu | Stolní router |
| Typ připojení WAN | RJ-45 |
| Bezpečnostní spínač | ano |
| Podpora 5G | ne |
| Federální komunikační komise (FCC) | |
| Konstrukce antény | Externí |
| Počet antén | 4 |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | ano |
| Pracuje s Google Assistant | ano |
| Možnost aktualizace firmwaru | ano |
| Typ zdroje | AC |
| Výstupní napětí | 12 V |
| Výstupní proud | 1,5 A |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Napájení (V) | 12 |
| RoHS | |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Šifrování | WPA, WPA2, WPA3, WPA/WPA2-Enterprise (802.1x) |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Použití v exteriéru | ne |
| Provozní teplota max. (°C) | 40 |
| Rychlost portů | 1 Gb/s + 2,5 Gb/s |
| Zabezpečení WEP | ne |
| Zabezpečení WPA3 | ano |
| Provedení antény | externí |
| Použití v interiéru | ano |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Podpora microSD karet | ne |
| Přenosová rychlost (Mbps) | 2882 (5GHz), 688 (2,4GHz) |
| RJ-45 (počet) | 5 |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Podpora PoE | ne |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| Gigabit LAN | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Displej | ne |
| Podpora 4G/LTE | ne |
| Wi-Fi | ano |
| Podpora 3G | ne |
| Slot pro SIM | ne |
| Shoda | CE, FCC, RoHS |
| Slot na SIM kartu | ne |
| Ethernet WAN | ano |
| Zpracováno | Schváleno |
| Výrobce | TP-LINK |
| LAN | ano |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
Popis produktu
Dual Band Wi/Fi router, WiFi 7, standard 802.11/n/ac/ax, maximální rychlost Wi-Fi 3570 Mb/s, dual-band (2.4 GHz 688 Mb/s + 5 GHz 2882 Mb/s ), 1× WAN, 4× LAN, VPN, rodičovská kontrola, ovládání mobilní aplikací a EasyMesh kompatibilta, ethernetový kabel a napájecí adaptér v balení