Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
TP-LINK WiFi AX1500 (Deco X10 1-pack)
EAN13: 48952525031971369 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 237,60 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,82 kg |
| Hmotnost | 0,57 kg |
| Barva | bílá |
| Šířka | 11 cm |
| Hloubka | 11 cm |
| Výška | 11,4 cm |
| Čas uložení do postele | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| 802.11g | |
| 802.11a | |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) | |
| Wi-Fi 6 (802.11ax) | |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 1500 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 300 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 1201 Mbit/s |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a |
| IEEE 802.11ac | |
| IEEE 802.11b | |
| IEEE 802.11g | |
| IEEE 802.11n | |
| IEEE 802.11ax | |
| Šifrování/zabezpečení | WPA |
| WPA2 | |
| WPA3 | |
| Počet sítí pro hosty (5 GHz) | 1 |
| Router Mode | |
| Statická IP adresa | ano |
| Dynamická IP adresa | ano |
| IGMP proxy | ano |
| Tagged VLAN | ano |
| IGMP pozorování | ano |
| Přístup pro hosty | ano |
| Dynamická DNS (DDNS) | ano |
| Podporované aplikace pro ovládání | TP-Link Deco |
| QoS | ano |
| Přesměrování portu | ano |
| BeamForming | ano |
| DHCP klient | ano |
| DHCP server | ano |
| Universal Plug and Play (UPnP) | ano |
| Rodičovský zámek | ano |
| Funkce rodičovské kontroly | Time rewards |
| Vlastní profily | |
| Pause the Internet | |
| Čas pro rodinu | |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Family online time ranking | |
| Off time | |
| Professional content filter library | |
| Technologie MU-MIMO | ano |
| MIMO | ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| Režimy fungování | Access Point Mode |
| Počet sítí pro hosty (2,4 GHz) | 1 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| AC adaptér | ano |
| Počet jednotek v ceně | 1 kusů |
| Ethernet kabel | ano |
| Provedení antény | interní |
| Použití v interiéru | ano |
| Provedení | samostatně stojící |
| Normy | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Šifrování | WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Personal |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Balení | 1-pack |
| Použití v exteriéru | ne |
| Zabezpečení WEP | ne |
| Zabezpečení WPA3 | ano |
| Max. výstupní výkon (dBm) | 30 |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Shoda | CE, FCC |
| Přenosová rychlost (Mbps) | 300 (2,4GHz), 1201 (5GHz) |
| Podpora PoE | ne |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Gigabit LAN | ano |
| Rozměry | 114 × 110 × 110 mm |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
| Modulace | 1024 QAM, OFDMA |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Provozní teplota max. (°C) | 40 |
| Podpora microSD karet | ne |
| Výrobce | TP-LINK |
| Displej | ne |
| Rychlost portů | 1 Gb/s |
| Wi-Fi | ano |
| SKUPINA_VARIANT | TP-Link_Deco_X10 |
| RJ-45 (počet) | 2 |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Tlačítko reset | ano |
| Maximální pokrytí | 190 m² |
| Typ antény | Vnitřní |
| LED indikátory | ano |
| Typ produktu | Síťový směrovač |
| Zpracováno | Schváleno |
| LAN | ano |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
Popis produktu
AX1500 Wi-Fi 6 mesh systém pro celou domácnost, 5 GHz: 1201 Mbps (802.11ax), 2.4 GHz: 300 Mbps (802.11n), 2× RJ45 porty na každém zařízení, IPV4/6, WPA/WPA2/WPA3,HomeShield, rodičovská kontrola, automatické přepojování mezi jednotkami Wi-Fi, aplikace TP-Link Deco, Amazon Alexa a Google Asistent