Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
TP-LINK WiFi AX1500 (Deco X10 2-pack)
EAN13: 48952525031732559 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 3 Kč
DPH celkem: 444,12 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 1,44 kg |
| Hmotnost | 1,14 kg |
| Barva | bílá |
| Použití v interiéru | ano |
| Modulace | 1024 QAM, OFDMA |
| 802.11b | |
| 802.11g | |
| Šifrování/zabezpečení | WPA |
| WPA2 | |
| WPA3 | |
| Podpora PoE | ne |
| Zabezpečení WPA3 | ano |
| Provedení antény | interní |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Provozní teplota max. (°C) | 40 |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Použití v exteriéru | ne |
| Shoda | CE, FCC |
| Displej | ne |
| Max. výstupní výkon (dBm) | 30 |
| 802.11n | |
| Gigabit LAN | ano |
| Provedení | samostatně stojící |
| Zabezpečení WPA | ano |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| LAN | ano |
| 802.11a | |
| AI prompt | AI_TP-Link |
| Rozměry | 114 × 110 × 110 mm |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
| Rychlost portů | 1 Gb/s |
| Přenosová rychlost (Mbps) | 300 (2,4GHz), 1201 (5GHz) |
| Šifrování | WPA-Personal, WPA2-Personal, WPA3-Personal |
| Normy | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Zabezpečení WEP | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Balení | 2-pack |
| AI překlad | Přeloženo |
| RJ-45 (počet) | 2 |
| Podpora microSD karet | ne |
| SKUPINA_VARIANT | TP-Link_Deco_X10 |
| 802.11ac | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11ax |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 1500 Mbit/s |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi | ano |
| Zpracováno | Schváleno |
| Výrobce | TP-LINK |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
Popis produktu
AX1500 Wi-Fi 6 mesh systém pro celou domácnost, 5 GHz: 1201 Mbps (802.11ax), 2.4 GHz: 300 Mbps (802.11n), 2× RJ45 porty na každém zařízení, IPV4/6, WPA/WPA2/WPA3,HomeShield, rodičovská kontrola, automatické přepojování mezi jednotkami Wi-Fi, aplikace TP-Link Deco, Amazon Alexa a Google Asistent