Počítače a kancelář / Síťové prvky / Wi-Fi routery
TP-LINK Archer AX12 WiFi Router
EAN13: 48952525008751009 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 175,12 Kč
1 kus k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,74 kg |
| Hmotnost | 0,28 kg |
| Barva | černá |
| Výška | 3,2 cm |
| Šířka | 21,5 cm |
| Hloubka | 11,7 cm |
| Počet antén | 4 |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 90% |
| 802.11a | |
| Wi-Fi 4 (802.11n) | |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) | |
| Wi-Fi 6 (802.11ax) | |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 300 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 1201 Mbit/s |
| Připojení na síť Ethernet | ano |
| Typ rozhraní ethernetu LAN | Fast Ethernet |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a |
| IEEE 802.11ac | |
| IEEE 802.11b | |
| IEEE 802.11g | |
| IEEE 802.11n | |
| IEEE 802.11ax | |
| Přesměrování portu | ano |
| Aktivace portů | ano |
| Dynamická DNS (DDNS) | ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 4 |
| USB port | ne |
| QoS | ano |
| Tlačítko reset | ano |
| Šifrování/zabezpečení | WPA2-PSK |
| WPA-PSK | |
| WPA-Enterprise | |
| WPA2-Enterprise | |
| WPA3 | |
| Firewall | ano |
| Filtrování URL | ano |
| Podpora DMZ | ano |
| Universal Plug and Play (UPnP) | ano |
| Typ produktu | Stolní router |
| Stručný návod k instalaci | ano |
| Certifikáty shody | CE |
| RoHS | |
| Federální komunikační komise (FCC) | |
| Konstrukce antény | Externí |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b |
| Typ zdroje | AC |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 60 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| 802.11g | |
| Displej | ne |
| Napájení (V) | 12 |
| Citlivost (dBm) | -95 (6 Mbps, 11a, 5 GHz); -96 (6 Mbps, 11g, 2.4 GHz) |
| Provedení | samostatně stojící |
| Normy | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Rozměry | 215 × 117 × 32 mm |
| Shoda | CE, FCC, RoHS |
| Přenosová rychlost (Mbps) | 300 (2,4GHz), 1201 (5GHz) |
| Provedení antény | neodnímatelná |
| Použití v exteriéru | ne |
| Zabezpečení WPA3 | ano |
| Max. výstupní výkon (dBm) | 30 |
| Použití v interiéru | ano |
| Podpora 4G/LTE | ne |
| Podpora PoE | ne |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
| Frekvence Wi-Fi | 2400 MHz/5000 MHz |
| Standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Gigabit LAN | ano |
| Šifrování | WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA/WPA2-Enterprise, WPA3-Personal |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Zabezpečení WEP | ne |
| AI překlad | Přeloženo |
| TPlink - doporučujeme | ano |
| Modulace | OFDMA |
| Výrobce | TP-LINK |
| Provozní teplota max. (°C) | 40 |
| Rychlost portů | 1 Gb/s |
| Wi-Fi | ano |
| Podpora 3G | ne |
| Slot pro SIM | ne |
| Zabezpečení WPA | ano |
| RJ-45 (počet) | 4 |
| LAN | ano |
| Zabezpečení WPA2 | ano |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 1501 Mbit/s |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-fi pásmo | Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Kompatibilita s 3G/4G USB modemem | ne |
| Slot na SIM kartu | ne |
| DSL WAN | ne |
| Ethernet WAN | ano |
| Zpracováno | Schváleno |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Provozní teplota min. (°C) | 0 |
Popis produktu
Dvoupásmový router, rychlost až 1,5 Gb/s (1201 Mb/s v pásmu 5 GHz a 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz), technologie WI-FI 6, 4 antény, tříjádrový procesor