Počítače a kancelář / Notebooky a příslušenství / Notebooky
Tecno Megabook K15S 13th i3 512+8GB
EAN13: 489494708739410 009 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 17 Kč
DPH celkem: 1 737,10 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Grafická karta | integrovaná |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Typ notebooku | Pro běžné použití |
| Úhlopříčka displeje | 15" - 15,9 " |
| Velikost paměti RAM | 8 GB |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Grafická karta | Intel Graphics |
| Procesor | Intel Core i3 |
| Podsvícení klávesnice | ano |
Popis produktu
Displej 15,6" Full HD, Intel Core i3-1315U Raptor Lake (3.30 GHz), RAM 8 GB, SSD 512 GB, Intel UHD Graphics, Bluetooth, WiFi 6E, webkamera, HDMI, podsvícená klávesnice, čtečka otisků prstů, Windows 11 Home