Baterie a osvětlení / Spotřební baterie / Knoflíkové baterie
GP B15951 bat.CR1632 1bl
EAN13: 489119914903069 Kč
DPH celkem: 11,98 Kč
4 kusy k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,1 kg |
| Hmotnost | 0,1 kg |
| Barva | nerez |
| Tvar | Kulatý |
| Kapacita baterie | 140 mAh |
| Formát baterie | Knoflíková |
| Typ baterie | Lithium |
| Velikost knoflíkové baterie | CR1632 |
| Počet baterií v ceně | 1 kusů |
| Typ balení | Blistr |
| Napětí baterie | 3 V |
Popis produktu
Lithiová knoflíková baterie GP CR1632, blistr