Počítače a kancelář / Monitory a příslušenství / Monitory
BENQ Mobiuz 27" LED EX271/ 1920x1080/ IPS panel/ 1000:1/ 1ms/ HDMI/ DP/ 180Hz/ repro
EAN13: 47187550951085929 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 205 Kč
DPH celkem: 1029 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Otočný podstavec | ne |
| Výškově stavitelný | ne |
| Kancelář | ano |
| Jas (cd/m2) | 400 |
| Pohotovostní spotřeba (W) | 0,5 |
| Úhlopříčka | 27 " |
| Integrovaný tuner | ne |
| Filmy | ano |
| ID informační list výrobku | 2200304 |
| Podpora PIP | ne |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Spotřeba (W) | 22 |
| Rozměry | 613,8 × 464,33 × 211,74 mm |
| Dropshipment - Alza | ano |
| EPREL ID | 2200304 |
| Domácnost | ano |
| Pivot | ne |
| Televize | ne |
| Podpora 3D | ne |
| Pozorovací úhly (H/V (°)) | 178/178 |
| Grafika | ne |
| Barva | bílá |
| Rozlišení | 1920 × 1080 |
| Hmotnost | 5,44 kg |
| USB Hub | ano |
| Zpracováno | Schváleno |
| Energetická třída | E |
| Synchronizace obrazu | FreeSync |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| USB Typ C (počet) | 1 |
| VESA uchycení | ano |
| Dotykový displej | ne |
| Webkamera přední | ne |
| Hmotnost s držákem/stojanem (kg) | 6 |
| Obnovovací frekvence | 180 Hz |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Typ panelu | IPS |
| Sluchátkový výstup (počet) | 1 |
| VESA rozměr | 100 × 100 |
| Výrobce | BENQ |
| Povrch displeje | matný |
| Počet USB 3.0 | 2 |
| Počet HDMI | 2 |
| Poměr stran | 16 : 9 |
| Zakřivený | ne |
Popis produktu
<b><font size="4">BenQ Mobiuz EX271</font></b>
<p>Přesný a komfortní obraz <b>27"</b> herního monitoru Mobiuz EX271 je navržen tak, aby splňoval specifické požadavky herního odvětví. Full HD rozlišení <b>1920 × 1080</b> obrazových bodů, obnovovací frekvence <b>180 Hz</b>, technologie <b>FreeSync</b> a doba odezvy <b>1 ms</b> zaručí, že vám neunikne jediný detail. Pro připojení periferií jsou připraveny dva <b>USB 3.0</b> porty a jeden port <b>USB-C</b>. Použitá technologie <b>IPS</b> nabízí pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Exkluzivní technologie <b>Color Vibrance a Light Tuner</b> umožňují ideální nastavení barev a jasu. Potěší též vestavěné <b>reproduktory</b> s celkovým výkonem <b>5 W</b>. Monitor disponuje <b>VESA uchycením.</b></p>
<p>Porty USB nejsou funkční, pokud není monitor propojen skrze USB-C s počítačem.</p>
<p>Součástí balení je HDMI kabel.</p>
<p><center><iframe src="https://www.youtube.com/embed/pX_dCDYSpOM" style="max-width: 560px; aspect-ratio: 1280 / 720; width: 100%;" frameborder="0" allowfullscreen></iframe></center></p>
<p><b>ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE</b></p>
<p><b>Typ panelu:</b> IPS<br>
<b>Úhlopříčka:</b> 27"<br>
<b>Poměr stran:</b> 16 : 9<br>
<b>Rozlišení: </b>1920 × 1080<br>
<b>Kontrastní poměr:</b> 1000 : 1<br>
<b>Doba odezvy:</b> 1 ms<br>
<b>Rozhraní:</b> 2× HDMI, 1× DisplayPort, 2× USB 3.0, 1× USB-C, 1× sluchátkový výstup<br>
<b>Barva: </b>bílá–černá</p>