Počítače a kancelář / Síťové prvky / Síťové karty
ASUS USB-BT500
EAN13: 4718017476799349 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 60,57 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,1 kg |
| Barva | černá |
| Podporované operační systémy Linux | ano |
| Hmotnost | 1,9 g |
| GFSK | |
| DPSK | |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Interní | ne |
| Maximální přenosová rychlost | 3 Mbit/s |
| Zlato | |
| Napájení z USB | ano |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Šířka | 7,1 mm |
| Hloubka | 14,9 mm |
| Výška | 17,4 mm |
| Modulace | DQPSK |
| Kód harmonizovaného systému | 85176990 |
| USB 2.0 (počet) | 1 |
| Délka záruky (měsíce) | 36 |
| Rozměry | 17,4 × 14,9 × 7,1 mm |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 36 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy | ano |
| Bluetooth, specifikace | 5.0 |
| Zpracováno | Schváleno |
| Výrobce | ASUS |
| USB verze | 2.0 |
| Počet portů USB | 1 |
| Bluetooth | |
| Rozhraní | USB |
| Barva | Zlato |
| Černá |
Popis produktu
Bluetooth adaptér externí, Bluetooth 4.0, připojení USB, rychlost 3 Mb/s, dosah 10 m