Počítače a kancelář / PC periferie / Myši
Defender Myš Cyber MB-560L
EAN13: 4714033525619139 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 24,13 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,071 kg |
| Hmotnost | 0,071 kg |
| Barva | bílá |
| Výška | 3,5 cm |
| Hloubka | 12 cm |
| Šířka | 6,8 cm |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Rolovací směry | Vodorovný |
| Účel | Kancelář |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Odolnost tlačítka (v milionech kliknutí) | 5 |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Osvětlení | ano |
| Barva podsvětlení | Více |
| Účel | Hraní |
| Napájecí zdroj | Kabel |
| Podporované operační systémy Windows | ano |
| Podporované operační systémy Mac | ano |
| Technologie připojení | Kabel |
| Rozhraní přípojení | Bluetooth |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Tiché kliknutí | ne |
| Citlivost | 1200 DPI |
| Množství | 1 |
| Šířka balení | 80 mm |
| Hloubka balení | 127 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| Hmotnost včetně balení | 100 g |
| Typ balení | Závěsný obal |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Počet tlačítek | 2 |
| Typ závitnice | Kola |
| Typ senzoru | Optický |
| Rozhraní přípojení | USB Typ-A |
Popis produktu
Levná a praktivcká myš. Symetrický tvar ocení jak leváci, tak i praváci, zatímco ergonomie, která je těžena z onoho stejného tvaru nabídne komfort všem svým uživatelům. Příjemné podsvícení 7 barev nejen zpříjemní atmosféru, ale i dodá trochu toho elánu Vašemu stolu.