Počítače a kancelář / Datová úložiště / Paměťové karty
ADATA Premier 32GB microSDHC / UHS-I CLASS10 A1 / 85/20 MB/s / + adaptér
EAN13: 4713218461926399 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 69,25 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Třída – Class | UHS-I Class 10 (U1) |
| Rozměry | 15 × 11 × 1 mm |
| Zpracováno | Schváleno |
| Výrobce | ADATA |
| Délka záruky (měsíce) | 60 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 60 |
| Barva | černá |
| Hmotnost (g) | 0,25 |
| Dropshipment - Alza | ano |
| Kapacita | 32 GB |
| Výška | 0,1 cm |
| Hloubka | 1,5 cm |
| Šířka | 1,1 cm |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -25 - 85 °C |
| Modrá | |
| Kapacita | 32 GB |
| Kód harmonizovaného systému | 85235190 |
| Typ vnitřní paměti | UHS-I |
| Rychlost zápisu | 25 MB/s |
| Rychlost čtení | 85 MB/s |
| Hmotnost | 0,25 g |
| Obsahuje paměťový adaptér | SD |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| UHS Speed Class (rychlostní třída) | Class 1 (U1) |
| Třída Flash paměťové karty | Třída 10 |
| Typ flash karty | MicroSDHC |
Popis produktu
ADATA MicroSDHC 32GB UHS-I 85/20MB/s + adapter