Počítače a kancelář / Monitory a příslušenství / Monitory
MSI MAG 274CXF
EAN13: 47113772351124189 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 195 Kč
DPH celkem: 727,01 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 3,4 kg |
| Hmotnost brutto | 6,1 kg |
| Barva | černá |
| DVI port | ne |
| Verze DisplayPortu | 1.2a |
| Jas obrazovky (typický) | 300 cd/m² |
| Odezva | 0,5 ms |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflexní obrazovka | ano |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Parametry zakřivení obrazovky | 1500R |
| Poměr stran | 16:9 |
| Kontrastní poměr (typický) | 4000:1 |
| Dynamický kontrast | 100000000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 280 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Rozteč pixelů | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Rozsah vodorovného snímání | 309,504 - 589,12 kHz |
| Rozsah svislého snímání | 48 - 280 Hz |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,8 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,6 cm |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 68,58 cm |
| Podpora HDR | ano |
| Hloubka barev | 8 bit |
| Standard barevného gamutu | DCI-P3 |
| Barevný gamut | 92,2% |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 123,3% |
| Pokrytí barevného prostoru Adobe RGB | 88,3% |
| Povrch displeje | Antireflexní |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Barevná škála DCI-P3 | 92,2% |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | ne |
| AMD FreeSync | ne |
| Vestavěné reproduktory | ne |
| Integrovaný fotoaparát | ne |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Bezrámový design | ano |
| Zabudovaný USB hub | ne |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| HDMI | ano |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Typ panelu | Rapid VA |
| Verze HDMI | 2.0b |
| Výška (s podstavcem) | 438 mm |
| Audio vstup | ne |
| Výstup sluchátek | ano |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Napájecí konektor | ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Slot pro zámek | ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Nastavení výšky | ne |
| Nastavení sklonu | ano |
| Úhel náklonu | -5 - 20° |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 21 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 40 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vstupní proud | 2.25 A |
| Výstupní napětí adaptétu | 20 V |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Šířka (s podstavcem) | 614 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 250 mm |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Hmotnost (se stojánkem) | 3,4 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 614 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 77 mm |
| Výška (bez stojánku) | 364 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3 kg |
| Šířka balení | 765 mm |
| Hloubka balení | 165 mm |
| Dotyková obrazovka | ne |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Výška balení | 515 mm |
| Hmotnost včetně balení | 6,1 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
Popis produktu
Prohnutý displej 27" Full HD VA, frekvence 280 Hz, rozlišení 1920 x 1080, kontrast 4000:1, jas 300cd/m2, doba odezvy 0,5ms, 1 x HDMI; 1 x Display port