Počítače a kancelář / Monitory a příslušenství / Monitory
MSI G32C4X
EAN13: 47113770184873989 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 195 Kč
DPH celkem: 692,30 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Hmotnost brutto | 8,3 kg |
| Barva | černá |
| Úhlopříčka displeje | 31,5 " |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Odezva | 1 ms |
| Povrch displeje | Matný |
| Poměr stran | 16:9 |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
Popis produktu
Prohnutý displej 32" Full HD, frekvence 250 Hz, rozlišení 1920 x 1080, kontrast 3000:1, jas 300 cd/m2, doba odezvy 1ms, Free-Sync, HDR, DisplayPort, konektory 2x HDMI