Počítače a kancelář / Monitory a příslušenství / Monitory
ASUS VP32UQ
EAN13: 471108103303512 549 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 152 Kč
DPH celkem: 2 177,93 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 7,82 kg |
| Hmotnost | 7,82 kg |
| Barva | černá |
| HDMI | ano |
| Výstup sluchátek | ano |
| Typ panelu | IPS |
| Typ podsvětlení | LED |
| Jas obrazovky (typický) | 350 cd/m² |
| Odezva | 5 ms |
| Antireflexní obrazovka | ano |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160 |
| Poměr stran | 16:9 |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Dynamický kontrast | 100000000:1 |
| Reklamní název dynamického kontrastu | SmartContrast |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 1,073 miliard barev |
| Rozteč pixelů | 0,185 x 0,185 mm |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 69,7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 39,2 cm |
| Horizontální digitální frekvence | 31 - 133 kHz |
| Vertikální digitální frekvence | 48 - 60 Hz |
| Podpora HDR | ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Povrch displeje | Matný |
| AMD FreeSync | ano |
| Podpora VESA Adaptive Sync | ano |
| Synchronizace komponentního videa | Sync-on-green (SOG) |
| Technologie redukce blikání obrazu | ano |
| Technologie redukce modrého světla | ano |
| Vestavěné reproduktory | ano |
| Integrovaný fotoaparát | ne |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 4 W |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Barva nohou | Černá |
| Zabudovaný USB hub | ne |
| Jas displeje | 350 cd/m² |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Hloubka (s podstavcem) | 201,8 mm |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| HDCP | ano |
| Vstup střídavého napětí | ano |
| Podpora standardu VESA pro montáž | ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Slot pro zámek | ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Nastavení výšky | ne |
| Úhel náklonu | -5 - 8° |
| Nastavení sklonu | ano |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 45 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 52 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 32 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Dodávané kabely | HDMI |
| AC | |
| Stručný návod | ano |
| Šířka (s podstavcem) | 714,6 mm |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Výška (s podstavcem) | 485,7 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 7,82 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 71,5 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 5,04 cm |
| Výška (bez stojánku) | 42,4 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 6,2 kg |
| Šířka balení | 800 mm |
| Dotyková obrazovka | ne |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Úhlopříčka displeje | 80 cm (31.5") |
| Hloubka balení | 140 mm |
| Výška balení | 528 mm |
| Hmotnost včetně balení | 9,8 kg |
| Kód harmonizovaného systému | 85285210 |
Popis produktu
Displej 31,5" UHD IPS, frekvence 60 Hz, rozlišení 3840 x 2160, kontrast 1000:1, jas 350 cd/m2, doba odezvy 4 ms, repro, DisplayPort, konektory HDMI