Počítače a kancelář / PC periferie / Myši
GENIUS DX-110 USB blue
EAN13: 4710268251491139 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 2 Kč
DPH celkem: 24,13 Kč
2 kusy k dispozici na prodejně
Klepněte pro rychlou rezervaci na prodejnu Rychlá rezervace
Tento výrobek si můžete v zadaném množství rezervovat na naší prodejně, stačí vyplnit jméno a zboží pro Vás bude rezervováno k vyzvednutí po dobu dvou pracovních dnů. Doporučujeme rovněž zadat Vaši emailovou adresu, na kterou Vám zašleme potvrzení rezervace.
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost brutto | 0,1 kg |
| Barva | modrá |
| Výška | 3,7 cm |
| Hloubka | 10,5 cm |
| Šířka | 6 cm |
| Mac OS X 10.7 Lion | |
| Množství | 1 |
| Rolovací směry | Svislý |
| Rozhraní přípojení | USB |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Tiché kliknutí | ne |
| Plug and Play | ano |
| Technologie připojení | drátové |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 Enterprise |
| Windows 10 Education | |
| Windows 10 Enterprise x64 | |
| Windows 10 Pro | |
| Windows 7 Enterprise | |
| Window | |
| Windows 10 Education x64 | |
| Windows 10 Pro x64 | |
| Windows 10 Home | |
| Windows 10 Home x64 | |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Mac OS X 10.8 Mountain Lion | |
| Mac OS X 10.10 Yosemite | |
| Účel | Kancelář |
| Mac OS X 10.11 El Capitan | |
| Disponuje programovatelnými tlačítky | ne |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Citlivost | 1000 DPI |
| Rolovací kolečko | ano |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Šířka balení | 85 mm |
| Hloubka balení | 40 mm |
| Výška balení | 130 mm |
| Kód harmonizovaného systému | 84716070 |
| Provedení myši | symetrické |
| Drátové připojení | ano |
| Délka záruky (měsíce) | 24 |
| Bezdrátové připojení | ne |
| Rozhraní | USB |
| Kolečko myši | ano |
| Zpracováno | Schváleno |
| Hmotnost (g) | 85 |
| Délka záruky IČO (měsíce) | 24 |
| Rozměry | 105 × 60 × 37 mm |
| Počet tlačítek myši | 3 |
| Dropshipment - Alza | ano |
| Provoz na baterii/akumulátor | ne |
| Délka kabelu (m) | 1,5 |
| Rozlišení/citlivost myši (DPI) | 1000 |
| Technologie snímání | optická |
| Výrobce | GENIUS |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Počet tlačítek | 3 |
| Typ závitnice | Kola |
| Typ senzoru | Optický |
| Rozhraní přípojení | USB Typ-A |
| Hmotnost | 0,086 kg |
| Podporované operační systémy Windows | Window |
| Windows 10 Enterprise |
Popis produktu
USB drátová optická myš, 1000DPI, kabel 1,5m. Vhodná pro praváky i leváky.