TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
SONY HT-S40R
EAN13: 454873612173710 529 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 31 Kč
DPH celkem: 1 827,35 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 18,6 kg |
| Hmotnost brutto | 18,6 kg |
| Barva | černá |
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 5,2 cm |
| Audio vstup (L, R) | 1 |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| RMS výkon zadního reproduktoru | 75 W |
| RMS výkon zadního (horního) reproduktoru | 75 W |
| Výkon Soundbar reproduktoru | 90 W |
| Subwoofer součástí | ano |
| Připojení subwooferu | Kabel |
| RMS výkon subwooferu | 180 W |
| Vestavěný displej | ano |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3 |
| WMA | |
| WAV | |
| LPCM | |
| Noční režim | ano |
| Automatické vypnutí | ano |
| Virtuální prostorový zvuk | ano |
| Montovatelné na zeď | ano |
| LED indikátory | ano |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet výstupů HDMI | 1 |
| USB port | ano |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| RMS výkon předního reproduktoru | 90 W |
| Optický vstup digitálního audia | 1 |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba reproduktoru | 20 W |
| Spotřeba elektrické energie subwooferu | 55 W |
| Výkon centrálního reproduktoru | 90 W |
| Hloubka | 74,5 mm |
| Hmotnost soundbaru | 2 kg |
| Šířka subwooferu | 19,2 cm |
| Hloubka subwooferu | 36,6 cm |
| Výška subwooferu | 38,7 cm |
| Hmotnost subwooferu | 7,8 kg |
| Délka šňůry | 1,5 m |
| Šířka zadního reproduktoru | 8,3 cm |
| Hloubka zadního reproduktoru | 18 cm |
| Výška zadního reproduktoru | 7,45 cm |
| Hmotnost zadního reproduktoru | 600 g |
| Šířka balení | 968 mm |
| Hloubka balení | 520 mm |
| Výška balení | 248 mm |
| Hmotnost včetně balení | 15 kg |
| Montáž na stěnu | ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Optický | |
| Dálkový ovladač | ano |
| Baterie | ano |
| Stručný návod | ano |
| Množství dekodérů prostorového zvuku | 4 |
| Audio Return Channel (ARC) | ano |
| Dolby Dual Mono | |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| RMS výkon | 600 W |
| Zvukové výstupní kanály | 5.1 kanály/kanálů |
| Záruční list | ano |
| Kód harmonizovaného systému | 85182200 |
| Wi-Fi | ne |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ano |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Počet přiložených produtků | 4 kusů |
| HDMI vstup | ano |
| Digitální optický audio výstup | ne |
| Hmotnost hlavní jednotky | 10000 g |
| Audio dekodéry | Dolby Dual Mono |
| Dolby Digital |
Popis produktu
SoundBar 5.1 o výkonu 600W, aktivní subwoofer, bezdrátové zadní reproduktory, HDMI (1× vstup, 1× výstup), optické digi audio (1× vstup, 1 × výstup), 3,5mm jack (1× vstup, 1× výstup), Bluetooth, USB, ARC, HDR, Přehrávání USB flash, Dolby Digital, dálkový ovladač