TV, Audio, Video / Audio / Soundbary
Sony HTS20R.CEL
EAN13: 45487361071206029 Kč
včetně recyklačního poplatku ve výši 31 Kč
DPH celkem: 1 046,36 Kč
Parametry produktu
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Hmotnost | 13,2 kg |
| Barva | černá |
| Výška | 5,2 cm |
| Hloubka | 8,6 cm |
| Šířka | 76 cm |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Hmotnost soundbaru | 2 kg |
| Noční režim | ano |
| Montovatelné na zeď | ne |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Bluetooth | ano |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| USB port | ano |
| Optický vstup digitálního audia | 1 |
| Zvukové výstupní kanály | 5.1 kanály/kanálů |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 / 60 Hz |
| Připojení subwooferu | Kabel |
| Subwoofer součástí | ano |
| Množství dekodérů prostorového zvuku | 4 |
| Typ subwooferu | Aktivní subwoofer |
| Šířka subwooferu | 19,2 cm |
| Hloubka subwooferu | 34,2 cm |
| Výška subwooferu | 38,7 cm |
| Hmotnost subwooferu | 6,9 kg |
| Šířka balení | 843 mm |
| Hloubka balení | 553 mm |
| Výška balení | 248 mm |
| Hmotnost včetně balení | 13 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | ano |
| Ekvalizér | ano |
| Dolby Dual Mono | |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| RMS výkon | 400 W |
| Wi-Fi | ne |
| Dolby Digital | |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Počet přiložených produtků | 4 kusů |
| HDMI vstup | ano |
| Digitální optický audio výstup | ne |
| Hmotnost hlavní jednotky | 2000 G |
| Technologie pro zlepšení zvuku | ano |
| Audio dekodéry | Dolby Dual Mono |
Popis produktu
Unikátní 5.1 kanálový zvukový systém Soundbar (se zadními reproduktory) určený pro zkvalitnění reprodukce zvuku TV a poslechu hudby ze smartphone/tabletu díky Bluetooth. Výkon 400W.Možnost položení na stolek před TV nebo zavěšení na zeď. Barva černá.